Zapojte sa do akcie slovenského importéra vozidiel Ford. Spoločnosť Summit Motors Slovakia sa v záujme zvyšovania spokojnosti zákazníkov neustále snaží zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb. Prostredníctvom nezávislej inšpekčnej organizácie TOPTEST vykonáva importér aj v tomto roku test kvality autorizovaných servisov Ford. Pri kontrole kvality nás okrem technickej úrovne služieb zaujíma aj subjektívny názor našich zákazníkov, preto využite príležitosť a zúčastnite sa pri najbližšej pravidelnej servisnej prehliadke nášho testu.

Výhodou pre užívateľa vozidla, ktorý sa aktívne zúčastní na teste, je finančná odmena až do výšky 100 eur, ktorá Vám bude v hotovosti vyplatená po ukončení testu.

Ako test kvality prebieha

  • majiteľ (prevádzkovateľ) vozidla si dohodne so spoločnosťou TOPTEST termín na realizáciu servisnej prehliadky a objedná sa na servisnú prehliadku v autorizovanom servise Ford,
  • poverený technický inšpektor vozidlo na vopred dohodnutom mieste skontroluje a pripraví na test,
  • absolvujete servisnú prehliadku, cenu prehliadky hradí prevádzkovateľ vozidla,
  • po skončení servisnej prehliadky poverený technický inšpektor skontroluje priamo v servise úplnosť a kvalitu vykonania sledovaných servisných úkonov, čo netrvá dlhšie, ako 1 hodinu,
  • svoje poznatky a názory na priebeh servisnej prehliadky zhrniete v prehľadnom dotazníku formou jednoduchých odpovedí Áno/Nie,
  • technický inšpektor Vám vyplatí odmenu za spoluprácu pri skvalitňovaní servisných služieb Ford.

Podmienky účasti

Pre účasť na teste kvality stačí splniť jednoduché podmienky. Stačí, aby ste mali k dispozícii bežný model osobného vozidla značky Ford, spĺňajúci nasledovné požiadavky:

  • vek vozidla je maximálne 8 rokov a nemá najazdených viac, než 180 tis. km,
  • vozidlo je udržiavané podľa požiadaviek výrobcu a nie je osobitne upravované (tuning),
  • k vozidlu je k dispozícii vyplnená servisná knižka.

 

V prípade, že sa chystáte s vozidlom absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku a rozhodnete sa aktívne s nami spolupracovať, vyplňte prosím priložený registračný formulár.

 
Ak Vás zaujímajú ďalšie detaily, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať tu alebo na telefónnom čísle 0918 960 515, kde radi zodpovieme Vaše otázky.

Neoslovujte prosím Váš servis Ford, ani sa neobjednávajte s vozidlom na prehliadku bez predchádzajúcej dohody s naším pracovníkom.

Test kvality musí byť realizovaný bez vedomia kontrolovaného zmluvného partnera Ford. Je pre nás veľmi dôležité, aby užívateľ vozidla svojím správaním minimalizoval riziko prezradenia, a zabezpečil tak objektívne podmienky pre uskutočnenie testu.

Overte si kvalitu Vášho servisu!

Ak jazdíte na aute VW, Audi, Seat, Cupra, Ford alebo Hyundai, toto je ponuka pre Vás. Zástupcovia výrobcov (importéri) týchto vozidiel testujú svoje autorizované (značkové) servisy. Zapojte sa do akcie, ktorá pomôže zvýšiť kvalitu servisných služieb uvedených značiek a získajte zaujímavú odmenu. Pre viac informácií kliknite sem: