Vážená pani, vážený pán!

Spoločnosť Porsche Slovakia, oficiálny zástupca výrobcu vozidiel Audi v SR intenzívne pracuje so svojimi servisnými partnermi na priebežnom zlepšovaní servisných služieb tak, aby optimálne vyhovovali vašim potrebám.

Všetky autorizované servisy Audi sa pravidelne podrobujú overovaniu úrovne poskytovaných služieb prostredníctvom programu Test kvality servisu Audi.

Porsche Slovakia Vás oslovuje prostredníctvom inšpekčnej organizácie TOPTEST a ponúka Vám účasť na tomto projekte. Aj Vy môžete prispieť k zlepšeniu kvality práce servisných zastúpení Audi.

Výhodou pre Vás, ako užívateľa vozidla (účastníka testu) sú:

  • overenie kvality vášho servisu Audi pod dohľadom testovacej organizácie – dvojitá kontrola vášho vozidla mechanikom a technickým pracovníkom (inšpektorom),
  • ušetríte na servisnej prehliadke:
    • pri vozidle s 3-ročným grátis servisom Audi Vám uhradíme náklady na Vami objednané dodatočné práce alebo príslušenstvo až do 200 eur,
    • pri ostatných vozidlách Vám uhradíme náklady na servisnú prehliadku až do 200 eur.

Finančná odmena Vám bude vyplatená bezprostredne po ukončení testu.

Podmienky účasti

Podmienky pre účasť v teste kvality Audi sú nasledovné:

  • vozidlo nesmie byť staršie ako osem rokov
  • vozidlo nesmie mať najazdených viac ako 180 tis. km

Vozidlo bude tesne pred prehliadkou a bezprostredne po nej skontrolované vyškoleným technickým inšpektorom TOPTEST. Nezdržíme Vás pri tom viac, ako 1 hodinu. Po absolvovaní prehliadky spoločne vyplníme dotazník s Vašimi poznatkami a názormi formou jednoduchých odpovedí na otázky Áno/Nie.

Účasť na teste kvality servisu nie je nárokovateľná. Aktuálne možnosti Vašej účasti na teste budú vždy individuálne posudzované po geografickej, technickej a organizačnej stránke.

V prípade, že sa chystáte s vozidlom absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku a rozhodnete sa aktívne s nami spolupracovať, vyplňte prosím priložený registračný formulár.

 
Bližšie podrobnosti Vám radi telefonicky poskytnú naši pracovníci. Kontaktujte nás.
 
Bližšie informácie o teste kvality Audi môžete nájsť aj na internetovej stránke importéra vozidiel Audi v Slovenskej republike. Viac…

Na záver by sme Vás chceli upozorniť, že test je vykonávaný bez vedomia kontrolovaného servisného partnera. Je pre nás veľmi dôležité, aby používateľ vozidla svojím správaním minimalizoval riziko prezradenia a zabezpečil tak objektívne podmienky pre uskutočnenie testu.

Overte si kvalitu Vášho servisu!

Ak jazdíte na aute VW, Audi, Seat, Cupra, Ford alebo Hyundai, toto je ponuka pre Vás. Zástupcovia výrobcov (importéri) týchto vozidiel testujú svoje autorizované (značkové) servisy. Zapojte sa do akcie, ktorá pomôže zvýšiť kvalitu servisných služieb uvedených značiek a získajte zaujímavú odmenu. Pre viac informácií kliknite sem: