Vážená pani, vážený pán!

Všetci si uvedomujeme, že kvalita nesmie byť ponechaná náhode.
Spoločnosť Porsche Slovakia, oficiálny zástupca výrobcu vozidiel Volkswagen v SR, preto intenzívne pracuje so svojimi servisnými partnermi na priebežnom zlepšovaní servisných služieb tak, aby optimálne vyhovovali Vašim potrebám. Všetky značkové servisy VW sa pravidelne podrobujú overovaniu úrovne poskytovaných služieb prostredníctvom programu „Test kvality servisnej činnosti“.

Porsche Slovakia Vás oslovuje prostredníctvom inšpekčnej organizácie TOPTEST a ponúka Vám účasť na tomto projekte. Aj Vy môžete prispieť k zlepšeniu kvality práce servisných zastúpení Volkswagen, za čo Vám vopred ďakujeme.
Výhodou pre Vás, ako používateľa vozidla (účastníka testu) sú:

 

  • overenie kvality servisu Vášho vozidla Volkswagen pod dohľadom testovacej organizácie – vozidlo po servisnej prehliadke opätovne skontroluje náš audítor kvality spolu so servisným technikom,
  • zároveň ušetríte na servisnej prehliadke až do 200 EUR – podľa druhu servisnej prehliadky Vám uhradíme náklady na servisnú prehliadku s výmenou oleja alebo brzdovej kvapaliny, podľa rozsahu údržby predpísanej pre Vaše vozidlo.

 

Finančná odmena Vám bude vyplatená bezprostredne po ukončení testu.

 

Podmienky účasti

 

Podmienky realizácie testu kvality sú jednoduché. Stačí, aby ste mali k dispozícii bežný model osobného vozidla značky Volkswagen spĺňajúci nasledovné požiadavky:

  • vozidlo má najazdených maximálne 210 tis. km a nie je staršie ako 10 rokov,
  • vozidlo svojím vybavením zodpovedá sériovému vyhotoveniu,
  • vozidlo používa len jeden vodič (u firemných vozidiel),
  • k vozidlu je k dispozícii klasická papierová alebo elektronická servisná knižka.

Vozidlo bude tesne pred prehliadkou a bezprostredne po nej skontrolované vyškolenými pracovníkmi inšpekčnej organizácie TOPTEST. Nezdržíme Vás pri tom viac, ako 1 hodinu. Po absolvovaní prehliadky nám Vaše poznatky a názory zhrniete v prehľadnom dotazníku formou jednoduchých odpovedí na otázky Áno/Nie.

V prípade, že sa chystáte s vozidlom absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku a rozhodnete sa aktívne s nami spolupracovať, vyplňte prosím priložený registračný formulár.

S postupom pri realizácii testu sa môžete oboznámiť aj na webstránke importéra Volkswagen.

 

V prípade, že Vás zaujímajú ďalšie detaily, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať tu alebo na telefónnom čísle 0904 471 156, kde radi zodpovieme Vaše otázky.

 

Neoslovujte prosím Váš servis VW, ani sa neobjednávajte s vozidlom na prehliadku bez predchádzajúcej dohody s naším pracovníkom. Test kvality musí byť realizovaný bez vedomia kontrolovaného servisného partnera VW. Je pre nás veľmi dôležité, aby užívateľ vozidla svojím správaním minimalizoval riziko prezradenia a zabezpečil tak objektívne podmienky pre uskutočnenie testu.

Hľadáme mystery shoperov

Pre naše projekty hľadáme vhodných spolupracovníkov na pozíciu Mystery Shopper.

Overte si kvalitu Vášho servisu!

Ak jazdíte na aute VW, Audi, Seat, Ford alebo Hyundai, toto je ponuka pre Vás. Zástupcovia výrobcov (importéri) týchto vozidiel testujú svoje autorizované (značkové) servisy. Zapojte sa do akcie, ktorá pomôže zvýšiť kvalitu servisných služieb uvedených značiek a získajte zaujímavú odmenu. Pre viac informácií kliknite sem: