Spoločnosť Hyundai Motor Slovakia, ako oficiálny dovozca vozidiel Hyundai na Slovensku, so zámerom trvalo zlepšovať poskytované služby, vykonáva prostredníctvom nezávislej inšpekčnej organizácie TOPTEST s.r.o. overovanie kvality práce autorizovaných servisov Hyundai. Pri realizácii týchto testov sa nezaobídeme bez aktívnej spolupráce majiteľov a užívateľov vozidiel značky Hyundai. Obraciame sa preto na Vás s ponukou, ktorej cieľom je ďalšie skvalitnenie služieb našich autorizovaných servisov. Výhodou pre užívateľa vozidla – účastníka testu – je finančná odmena až do výšky 130 EUR, ktorá Vám bude vyplatená po ukončení testu.

 

Ako test kvality prebieha

  • dohodnete si so spoločnosťou TOPTEST vhodný termín na realizáciu servisnej prehliadky a objednáte si servisnú prehliadku v autorizovanom servise Hyundai,
  • po príprave vozidla na test absolvujete servisnú prehliadku – cenu servisnej prehliadky hradí majiteľ vozidla,
  • po skončení servisnej prehliadky poverený technický inšpektor skontroluje v danom servise úplnosť a kvalitu vykonania servisných úkonov, čo netrvá dlhšie, ako 1 hodinu. Vy zatiaľ vyjadríte svoju spokojnosť s úrovňou poskytnutých servisných služieb vyplnením jednoduchého dotazníka.
  • vyplatíme Vám v hotovosti finančnú odmenu za spoluprácu pri skvalitňovaní servisných služieb.

 

V prípade, že sa chystáte s vozidlom absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku a rozhodnete sa aktívne s nami spolupracovať, vyplňte prosím priložený registračný formulár.

V prípade, že Vás zaujímajú ďalšie detaily, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať tu alebo na telefónnom čísle 0918 960 515, kde radi zodpovieme Vaše otázky.

Neoslovujte prosím Váš servis Hyundai, ani sa neobjednávajte s vozidlom na prehliadku bez predchádzajúcej dohody s naším pracovníkom.

Nakoľko je test kvality vykonávaný v počiatočnej fáze bez vedomia kontrolovaného servisu Hyundai, je pre nás veľmi dôležité, aby užívateľ vozidla svojím správaním minimalizoval riziko prezradenia a zabezpečil tak objektívne podmienky pre vykonanie testu.

Hľadáme mystery shoperov

Pre naše projekty hľadáme vhodných spolupracovníkov na pozíciu Mystery Shopper.

Overte si kvalitu Vášho servisu!

Ak jazdíte na aute VW, Audi, Seat, Ford alebo Hyundai, toto je ponuka pre Vás. Zástupcovia výrobcov (importéri) týchto vozidiel testujú svoje autorizované (značkové) servisy. Zapojte sa do akcie, ktorá pomôže zvýšiť kvalitu servisných služieb uvedených značiek a získajte zaujímavú odmenu. Pre viac informácií kliknite sem: